Chlazení

Provádíme zaměření, dodávku, montáž, údržbu a servis chladících zařízení.

Vysoký chladící box pro gastro provozy

DODÁVKA

montáž

servis

co nabízíme?

  • Chladící a mrazící boxy pro potravinářský i strojírenský průmysl
  • Chladící gastro zařízení – chladící stoly, lednice, mrazáky a vitríny

chladící a mrazící boxy na míru

Pod pojmem chladící a mrazící box si můžeme vybavit místnost pro uložení výrobků, které chceme udržovat v chladu. Stěny z těchto boxů jsou tvořeny z PUR panelů, které výborně izolují teplotu a splňují přísné hygienické normy. Tyto panely upravujeme přesně na míru a skládáme z nich boxy různých tvarů dle požadavků zákazníka a možností prostoru, ve kterých se box provozuje.

Podlaha se skládá ze silné vrstvy izolace, hygienicky nezávadné, nerezové vrstvy s protiskluzovým povrchem. Pro správnou funkci těchto boxů je kvalitní izolace velice důležitá. Významně se díky ní snižují provozní náklady a prodlužuje životnost systému.

Tyto boxy naši zákazníci využívají pro uložení potravin, výrobních polotovarů i pivních tanků a sudů. Je to elegantní a profesionální způsob, jak získat od několika set až tisíce litrů úložného prostoru. Samozřejmostí je i výběr vhodné kondenzační jednotky, umístění a montáž. To vše je v naší kompetenci.

Provádíme i školení obsluhy a rádi Vám vše vysvětlíme. Staráme se o to, aby vše bylo uživatelsky co nejjednodušší a nejpříjemnější.

chlazení

Chladící gastro zařízení

Dodáváme gastrozařízení různých výrobců i druhů – chladící stoly, lednice, mrazáky a vitríny.

 

  • Zabýváme se servisem a údržbou těchto zařízení přímo na místě
  • Řešíme výměny osvětlení, ventilátorů, regulátorů i kompresorů
  • Jsme schopni odhalit a opravit únik chladiva
vitrína ze zákusky, dortíky, croissanty a makronkami v kruhu se světle modrým lemem

Proč mít chladící a mrazící boxy na míru?

Optimalizace skladovacího prostoru

Chladící a mrazící boxy na míru umožňují využití dostupného prostoru s maximální efektivitou. Díky přesnému plánování a konstrukci dle vašich potřeb můžete vytvořit prostory přesně odpovídající vašim požadavkům.

Bezpečnost potravin

Chladící a mrazící boxy na míru umožňují nastavení a udržování přesných teplotních rozsahů, což minimalizuje riziko kontaminace potravin a zabraňuje rychlému znehodnocení.

Úspora energie

Standardní chladící a mrazící jednotky nemusí vždy ideálně odpovídat potřebám gastronomického provozu. Boxy mohou být navrženy tak, aby minimalizovaly spotřebu energie a zároveň maximalizovaly účinnost chlazení a mrazení. 

Flexibilita a přizpůsobivost

Chladící a mrazící boxy na míru umožňují flexibilitu a přizpůsobení se konkrétním potřebám provozu. Bez ohledu na velikost a typ provozu můžete vytvořit skladovací prostory, které dokonale vyhovují vašim potřebám.

máte zájem o chladící zařízení?

Dejte nám vědět o vašich potřebách a rádi vám pomůžeme najít ideální řešení pro vaše požadavky.